
Насадка культиватор для мотокосы AL-FA (ALF-26)
- Готово к отправке
- Код: 255
1 890 ₴
+380 (66) 192-20-81
Олегвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насадка культиватор AL-FA для безокоси проста і надійна у використанні стане хорошим помічником у домашньому господарстві. Насадка для культивування має знімні лопаті з міцної сталі. Культиватор для мотокоси AL-FA може має функцію регулювання ширини від 24 до 30 см.
Виробник культиватора AL-FA Польща.
В наявності розміри:
Діаметр 28 мм - 9 шлицов;
Діаметр 28 мм – 7 шліців;
Діаметр 26 мм - 9 шліців;
Діаметр 26 мм - 7 шліців;
Особливості:
Компактна та проста у використанні;
Використовується для роботи з сухими та вологими ґрунтами;
Міцні фрези;
Латунні шестерні у редукторі;
Кулькові підшипники на валу редуктора;
Зручне мастило редуктора;
Сталеві фрезі;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Al-Fa |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальная ширина междурядья | 300 мм |
| Минимальная ширина междурядья | 240 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| В комплекте оборудования | Культиватор |
| Состояние | Новое |
| Максимальная ширина обработки | 24 см |
| Минимальная ширина обработки | 12 см |
- Цена: 1 890 ₴


