
Рубанок електричний AL-FA ALEP210
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 465
1 665 ₴
Показать оптовые ценыЕлектрорубанок AL-FA ALEP210 - надійний апарат призначений для стругання деревини. Дана модель здатна знімати стружку завтовшки до 2 мм. А завдяки потужному мотору в 1300 Вт і більшим оборотам в 16000 об/хв досягається максимально ефективна робота з інструментом. За один прохід цей рубанок здатний забезпечувати стругання шириною не більше 82 мм. Рубанок також має систему відведення стружки, яка забезпечить чистоту на робочому місці.
особливості:
Приємний ергономічний дизайн
Широкі ножі
Сталева станина
Характеристики:
Потужність - 1300 Вт
Кількість оборотів - 16000 об/хв
Ширина стругання - 82 мм
Глибина стругання - 2 мм
Вага - 2.8 кг
Комплектація:
Рубанок
Обмежувач глибини різу (фальцювання)
Пристрій для заточування ножів
Ключ
Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alfa |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 3 кг |
| Максимальная глубина строгания | 2 мм |
| Максимальная ширина строгания | 82 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 665 ₴





