
Бензокоса AL-FA ALBC43 5 кВт 6.2 л.с 52 см3 кущоріз, бензиновий тример, мотокоса
- Готово к отправке
- Код: 4235
4 005 ₴
+380 (66) 192-20-81
Олегвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа

Коса бензинова AL-FA ALBC43 інструмент, який чудово підходить як для виробничих тривалих робіт, так і для побутового використання. Зручна U-подібна велосипедна ручка чудово допомагає в керуванні інструментом, ергономічний ремінь дає змогу зняти навантаження з рук, що неабияк заощаджує сили. Досить потужний двигун 5 кВт, посилена штанга, функція легкого запуску забезпечують якісну стабільну роботу інструмента. У комплектації з косою постачається набір ножів, у якому є найпопулярніші їхні типи та пластикова універсальна котушка з волосінню.
- Двотактний двигун
- Зручна U-подібна велосипедна ручка
- Ручний стартер
- Повітряне охолодження
Характеристики:
- Потужність — 5 кВт/6.2 л.с
- Об'єм двигуна - 52 см3
- Максимальна ширина скосу — 415 мм
- Об'єм паливного бака — 1.2 л
- Максимальна кількість обертів — 8000-10000 об/хв
- Розмір різального ножа — 254 мм
- Привод (цільний металевий) вал
- Вага мотокоси: 6.2 кг
Комплектація:
- Мотокоса
- 3-лопактний ніж
- 40-ка лопатний ніж із переможеними посиленими напайками
- 8 лопастовий ніж
- Шпуля (котушка) з волосінню
- Наплічний ремінь-ранець
- Захисний кожух для ножа або котушки
- Мірний бачок для змішування бензину з олією
- Набір ключів
Звертайтесь за телефонами, або залиште заявку на сайті: (095) 745 13 29
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alfa |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальная ширина скашивания | 415 мм |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания лески | 400 мм |
| Ширина скашивания ножа | 450 мм |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Число оборотов холостого хода | 2750 об/мин |
| Дополнительные характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Складная ручка | Да |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.1 кг |
| Длина | 1700 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность двигателя | 5 л.с. |
- Цена: 4 005 ₴




