
Коптильня Bizon24 Большая 2,5 мм с гидрозатвором и крышкой домиком
- Нет в наличии
- Код: Bizon24
1 200 ₴
+380 (66) 192-20-81
Олегвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коптильня Велика 2,5 мм із гідрозатвором для гарячого копчення. Виготовлена із гарячекатаної сталі товщиною 2,5 мм, двохярусна. Складається з короба коптильні, піддону для збору жиру та двох решіток для укладання продуктів. В комплекті передбачено 4 гачки для підвісного копчення. Кришка коптильні виконана у формі будиночка для того, щоб конденсат, який накопичуватиметься нагорі при копченні, не капав на продукти – він стікатиме з боків.
Габаритні розміри: довжина 440 мм., ширина 250мм., висота 200мм.
Розмір коптильної камери: довжина 400 мм., ширина 200 мм., висота 200 мм.
Разове завантаження продуктів – 8-9 кг. Маса коптильні – 13.5 кг.
Габаритні розміри: довжина 440 мм., ширина 250мм., висота 200мм.
Розмір коптильної камери: довжина 400 мм., ширина 200 мм., висота 200 мм.
Разове завантаження продуктів – 8-9 кг. Маса коптильні – 13.5 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bizon |
| Страна производитель | Украина |
| Тип коптильни | Древесная |
| Тип копчения | Горячее |
| Разовая загрузка коптильни | 10-15 (кг) |
| Количество уровней коптильни | 2 |
| Форма | Прямоугольная |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Толщина материала | 2.5 мм |
| Источник тепла | Открытый огонь, Горелки |
| Функция гриль, барбекю | Да |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Решетка для продуктов | 2 шт |
| Поддон для стекания жира | 1 шт |
| Мерная емкость для опилок/щепы | Да |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр коптильни | 2.5 мм |
| Длина коптильни | 440 мм |
| Ширина коптильни | 250 мм |
| Высота коптильни | 200 мм |
| Вес | 13.5 кг |
| Размеры коптильной камеры | |
| Диаметр | 2.5 мм |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 200 мм |
- Цена: 1 200 ₴










