
Дренажний насос AL-FA ALWQD25
- Немає в наявності
- Код: ALWQD25
1 665 ₴
+380 (66) 192-20-81
Олегповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дренажний насос AL-FA ALWQD25 призначений для відведення стічних вод та підтоплених приміщень, підвалів, ярів з низьким рівнем забруднення. Ця модель працює за допомогою центробіжної сили, яка є найбільш ефективним типом насосів.
Електричний насос AL-FA ALWQD25 має металевий корпус, а електродвигун та головні компоненти складаються з нержавіючої сталі. Насос потужний, обладнаний електродвигуном потужністю 1200 Ват, завдяки чому має велику продуктивність для свого типу насоса.
Особливості:
- Металевий корпус
- Комплектуючі з нержавіючої сталі
Характеристики:
- Потужність: 1200 Вт
- Діаметр напірного патрубка: 25 мм
- Відкачує за годину: 13000 л
- Довжина кабелю: 7 м
- Вага: 4,3 кг
- Висота підйому рідини: 10 м
Комплектація:
- Дренажний насос
- Штуцер
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Al-Fa |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 665 ₴







