
Плиткоріз електричний (180 мм, 600 Вт) Procraft PF 1000-180 мокрий різ
- Немає в наявності
- Код: 000006452
2 970 ₴
+380 (66) 192-20-81
Олегповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний плиткоріз
Procraft PF 1000-180
Ключові особливості:
Робочий стіл з нахилом
Асинхронний двигун
Простота застосування
Через відсутність бортів довжина різу не обмежена
Плиткоріз Procraft PF1000 використовується при роботі з плиткою з каменю і кераміки. На робочому столі передбачена лінійка для виконання точних розрізів без попередньої розмітки. Для охолодження диска передбачено наявність спеціальної ємності для води. Інструмент простий в експлуатації, зручний при зберіганні і не вимагає спеціального технічного обслуговування.
Технічні характеристики:
Потужність: 600 Вт
Максимальна кількість обертів: 2800 об / хв
Діаметр диска: 180 мм
Посадковий діаметр: 25.4 мм
Кут нахилу столу: 0° - 45°
Максимальна глибина пропилу під кутом 90°: 35 мм
Максимальна глибина пропилу під кутом 45°: 15 мм
Розміри стола: 395 x 385 мм
Комплектація:
Плиткорез
Диск
Верхній захисний кожух
Регульований поздовжній упор
Ванночка для води
Інструкція
Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна глибина різу | 45 мм |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 395 мм |
| Ширина столу | 385 мм |
- Ціна: 2 970 ₴




