
Перфоратор бочковий (6 Дж, 1500 Вт) Procraft BH-2250
- Немає в наявності
- Код: 000012668
3 360 ₴
+380 (66) 192-20-81
Олегповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор бочковий
Procraft BH-2250
Перфоратор Procraft BH-2250 має три режими роботи: свердління, свердління з ударом і ударний режим. Модель перфоратора підходить як для професійного так і для домашнього використання, оснащена патроном SDS-Plus. Якір, вугільні щітки і внутрішні деталі захищені від пилу, що дозволяє значно продовжити термін експлуатації інструменту. Запобіжна муфта захищає інструмент від пошкоджень, а користувача від травм. Перфоратор можна використовувати для проведення свердлильних робіт, а також розбиття цегли, бетону, каменю та плитки.
Ключові особливості:
3 режими роботи: свердління, свердління з ударом, удар
Запобіжна муфта - для захисту оператора і самого інструменту при заклинювання бура
Регулювання обертів для роботи з різними матеріалами
Технічні характеристики:
Тип хвостовика: SDS-Plus
Потужність: 1500 Вт
Тип двигуна: щітковий
Регулювання обертів: так
Кількість обертів: 860 об / хв
Кількість ударів: 4250 уд / хв
Енергія удару: 6 Дж
Кількість режимів роботи: 3
Режими роботи: Свердління, Удар, Свердління + Удар
Максимальний діаметр свердління в дереві: 42 мм
Максимальний діаметр свердління в бетоні: 30 мм
Максимальний діаметр свердління в сталі: 13 мм
Запобіжна муфта: так
Комплектація:
Перфоратор Procraft BH-2250
Додаткова рукоятка
Бури: 8, 10, 12 мм
Лопатка
Піка
Пильник
Мастило для бура
Ключ
Додатковий комплект щіток
Пластиковий кейс
Інструкція
Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 6 Дж. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 42 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
- Ціна: 3 360 ₴









