
Заклепки алюмінієві (3.2 х 8 мм, 50 шт/уп) витяжні MIOL 70-326
- Немає в наявності
- Код: 000000169
68 ₴
+380 (66) 192-20-81
Олегповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заклепки алюмінієві
MIOL 70-326
Алюмінієві витяжні заклепки MIOL 70-326 використовуються для швидкого нероз'ємного з'єднання різних деталей. Призначені для скріплення матеріалів у випадках, коли неможливо зробити зварювальні роботи або матеріал деформується під дією високих температур.
Технічні характеристики:
Тип заклепок: витяжні
Форма головки заклепки: плоска
Кількість в упаковці: 50 шт
Матеріал заклепки: алюміній
Матеріал стрижня: оцинкована сталь
Діаметр заклепки: 3.2 мм
Довжина заклепки: 8 мм
Мінімальна товщина з'єднання: 1.5 мм
Максимальна товщина з'єднання: 3.5 мм
Рекомендований діаметр отвору: 3.3 - 3.4 мм
Ми є офіційним дилером торгової марки MIOL в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Вид заклепки | Витяжна |
| Діаметр заклепки | 3.2 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 3.4 мм |
| Довжина заклепки | 8 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 3.5 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Форма головки заклепки | Плоска |
- Ціна: 68 ₴

