
Динамометричний ключ (1/2", 28-210 Н*м) MIOL 58-322 з подовжувачем та перехідником
- Немає в наявності
- Код: 000002293
1 498 ₴
+380 (66) 192-20-81
Олегповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ динамометричний MIOL 58-322
Динамометричний ключ 1/2" 28-210 Н*м MIOL 58-322 використовується для затяжки з резьбових з'єднань з точно заданим моментом. Ключ виготовлений з CrV сталі, що надає інструменту особливу міцність і збільшує термін служби. Поставляється в пластиковому кейсі для зручного транспортування та зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: граничний
Квадрат: 1/2"
Мінімальне зусилля: 28 Н*м
Максимальне зусилля: 210 Н*м
Довжина: 470 мм
Тріскачка: так
Подовжувач: 125 мм
Перехідник: 1/2" х 3/8"
Матеріал: CrV
Діелектричне покриття: ні
Насадки в комплекті: ні
Комплектація:
Динамометричний ключ MIOL 58-322
Подовжувач
Перехідник
Пластиковий кейс
Інструкція
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Вага | 1.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина інструмента | 470 мм |
| Затискне зусилля | 210 H*m |
| Оміднений інструмент | Немає |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
- Ціна: 1 498 ₴

